Prevádzky

Jedáleň FEI STU

Kde sa nachádza?
Moderná jedáleň s funkcionalistickým interiérom sa nachádza v budove fakulty elektrotechniky v pavilóne “E”. Je predovšetkým určená pre zamestnancov a študentov fakulty, avšak je prístupná aj verejnosti. Pre príjemné posedenie na čerstvom vzduchu bude už onedlho k dispozícii aj rozľahlá terasa nachádzajúca sa v átriu pavilóna.

Čo tu môžem nájsť?
Jedáleň ponúka denne štyri druhy základného obedového menu, ďalej gurmánske menu (kulinárske sezónne špeciality), pizzu a takisto niekoľko jedál stálej ponuky. Okrem varených jedál si sem môžete prísť posedieť pri cheesecaku a šálke vynikajúceho espressa.

Dostanem zľavu?
Študenti STU si môžu prostredníctvom ISIC karty pri nákupe kompletného obedového menu uplatniť čerpanie štátneho príspevku 1,30 Euro/menu.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte akékoľvek otázky, kontakujte prosím Jaroslavu Medviďovú, píšte jej na e-mail jedalen.fei@delikanti.sk, alebo volajte na telefónne číslo: 0948 036 336.

Kto pre mňa varí?
Tak, ako aj v ostatných prevádzkach Delikanti, aj v jedálni FEI pripravuje všetky jedlá skúsený gastronóm, šéfkuchárka Milada Sedlárová.

 • Otváracia doba: od 11:00 do 14:00h
 • Pozrite si aktuálny JEDÁLNY LÍSTOK
 • Chceš vedieť o aktuálnych zľavách a akciách v jedálni FEI STU? LAJKNI našu Facebook-Fanpage!

Bufet FEI STU

Kde sa nachádza?
Bufet FEI nájdete v budove fakulty elektrotechniky v pavilóne “E”.

Čo tu môžem nájsť?
Príjemné prostredie bufetu poskytuje možnosť zakúpenia produktov studenej kuchyne značky GASTROLine (bagety, kornšpitze, pletenky), klasické lahôdkárske špeciality (majonézové šaláty, treska), pekárenské výrobky, cukrovinky a zákusky. Ako v pravom študentskom bufete, ani tu nesmie chýbať originál čapovaná kofola. Okrem toho však bufet denne ponúka raňajkové menu a počas obedov štyri druhy základného obedového menu, gurmánske menu a jedlá stálej ponuky. Pre chvíle pohody si tu môžete vychutnať výnímočnú kávu Portioli.

Dostanem zľavu?
Študenti STU si môžu prostredníctvom ISIC karty pri nákupe kompletného raňajkového a obedového menu uplatniť čerpanie štátneho príspevku 1,30 Euro/menu.

Koho môžem kontaktovať?
Pre akékoľvek otázky prosím kontaktujte pani Martinu Molnárovú, píšte na e-mail bufet.fei@delikanti.sk, alebo volajte na telefónne číslo 0918 473 920.

Kto pre mňa varí?
Šéfkuchárkou bufetu FEI je výborná kuchárka, pani Milada Sedlárová.

 • Otváracia doba: od 7:30 do 16:00h
 • Pozrite si aktuálny JEDÁLNY LÍSTOK
 • Chceš vedieť o aktuálnych zľavách a akciách v bufete FEI STU? LAJKNI našu Facebook-Fanpage!

Jedáleň PriF UK

Kde sa nachádza?
Mimoriadne obľúbená jedáleň s bufetom sa nachádza hneď pri vstupe do Prírodovedeckej fakulty na prízemí v pavilóne CH1. Útulné prostredie láka predovšetkým zamestnancov a študentov PrifUK, no prístupné je samozrejme aj širokej verejnosti. Výnimočná kuchyňa, ktorá je charakteristická práve domácou stravou, si získala svojích stravníkov aj z blízkeho okolia.

Čo tu môžem nájsť?
V ponuke sa denne pripravuje raňajkové menu, 4 druhy obedového menu, ale aj menu gourman pre labužníkov. V stálej ponuke nesmie chýbať tradičný študentský vyprážaný syr. V bufetovej časti, ktorá uzatvára výdajný pult, sú v ponuke produkty studenej kuchyne od spoločnosti GASTROLine (bagety, kornšpitze, pletenky), majonézové a nemajonézové šaláty, cukrovinky, pekárenské výrobky a zákusky. Samozrejme nechýba ani originál čapovaná kofola. Počas leta je k dispozícii terasa, kde si môžete po náročnom “študijnom” dni vychutnať výnimočnu taliansku kávu Portioli.

Dostanem zľavu?
Študenti Univerzity Komenského si môžu prostredníctvom ISIC karty pri nákupe kompletného raňajkového a obedového menu uplatniť čerpanie štátneho príspevku 1,30 Euro/menu.

Koho môžem kontaktovať?
Kontaktná osoba pre túto prevádzku je Kristína Mikulová, píšte na e-mail: jedalen.prifuk@delikanti.sk, alebo volajte na telefónne číslo: 0905 879 940.

Kto pre mňa varí?
Tak, ako aj v ostatných prevádzkach Delikanti, aj v jedálni PriF UK pripravuje všetky jedlá skúsený gastronóm, šéfkuchárka Kristína Mikulová.

 • Otváracia doba: od 7:30 do 16:00h
 • Pozrite si aktuálny JEDÁLNY LÍSTOK
 • Chceš vedieť o aktuálnych zľavách a akciách v jedálni PriF UK? LAJKNI našu Facebook-Fanpage!

Jedáleň NOÚ

Kde sa nachádza?
Moderná jedáleň spustená do prevádzky vo februári 2015 sa nachádza v budove Národného onkologického ústavu v Bratislave.
Prevedenie interiéru je odzrkadlením nových trendov v stravovaní v závodných jedálňach s nádychom nostalgie k pôvodnému dizajnu. Luxusné prostredie s dominanciou dreva a zelene je vybavené technológiami pre pohodlné využívanie priestoru.
Stravovacie zariadenie slúži predovšetkým zamestnancom a návštevníkom ústavu počas obedov. V letných mesiacoch je k dispozícii aj terasa.

Čo tu môžem nájsť?
Jedáleň ponúka denne štyri druhy základného obedového menu, gurmánske menu a menu stálej dennej ponuky. Okrem varených jedál sú v ponuke káva a kávové produkty Portioli, nealkoholické nápoje a dezerty.

Ako si jedlo objednať?
Pre zamestnancov NOÚ je 24h denne k dispozícii elektronický objednávkový systém s aktuálnym jedálnym lístkom. Zakúpiť si obed bez objednávky je možné priamo pri pokladni výdajného pultu.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom stravovania v našej jedální, postrehy, nápady či priania, neváhajte kontaktovať Karolínu Vrbovskú, našu prevádzkovú manažérku. karolina.vrbovska@delikanti.sk, alebo na t.č.: 0911 466 894

Kto pre mňa varí?
Za kvalitu jedál a stravovacích služieb zodpovedá šéfkuchár Karol Mundi.

Jedáleň MZ SR

Kde sa nachádza?
Krásna a moderná jedáleň sa nachádza v budove Ministerstva zdravotníctva SR na Limbovej ul.č.2 v Bratislave. Priestor ponúka menšiu, kaviarensko - bufetovú časť a veľkú jedálenskú časť. Dizajnovo je navrhnutá pre plynulý chod samoobslužnej jedálne s možnosťou využitia bufetových služieb. To všetko vo veľmi príjemnom prostredí s možnosťou využiť v letných mesiacoch aj veľkú terasu.
Verejnosť má samostatný vchod z Limbovej ulice.

Čo tu môžem nájsť?
Jedáleň ponúka denne štyri druhy základného obedového menu, ďalej gurmánske menu (kulinárske sezónne špeciality), bezlepkové menu, FIT menu. Okrem varených jedál si sem môžete prísť posedieť pri cheesecaku a šálke vynikajúceho espressa alebo využiť naše bufetové služby v čase raňajok či olovrantov. Za spomenutie určite stojí aj naša ponuka fresh džúsov a smoothies.

Viem si priestor objednať na rôzne akcie?
Vďaka vynikajúcemu prevedeniu interiéru a výbornej polohe nášho stravovacieho zariadenia, je možné si priestory rezervovať na rôzne akcie spoločenského charakteru, kde samozrejme poskytujeme kompletné cateringové služby.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte akékoľvek otázky, kontakujte prosím pani Karolínu Vrbovskú, píšte jej na e-mail jedalen.mzsr@delikanti.sk , alebo volajte na telefónne číslo: 0911 696 449.

Kto pre mňa varí?
Tak, ako aj v ostatných prevádzkach Delikanti, aj v jedálni na MZSR pripravuje všetky jedlá skúsený gastronóm, šéfkuchár Juraj Pápai.

 • Otváracia doba: od 7:45 do 15:30h
 • Výdaj obedov: od 11:00 do 14:00h
 • Pozrite si aktuálny JEDÁLNY LÍSTOK
 • Chceš vedieť o aktuálnych zľavách a akciách v jedálni na MZSR? LAJKNI našu Facebook-Fanpage!

Jedáleň NUSCH

Kde sa nachádza?
Bufet a jedáleň Delikanti na Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb sa nachádza v budove ústavu na prízemí. Krásne prostredie modernej jedálne doplnené efektívnym výdajom stravy slúži rovnako pacientom ako aj personálu ústavu. Design prevádzky bol navrhnutý tak, aby bol v príkrom kontraste s nemocničným prostredím, avšak akceptoval funkčnosť a potreby prevádzky špičkovej slovenskej kliniky.

Čo tu môžem nájsť?
V bufetovej časti dostanene kúpiť kompletný potravinársky sortiment, nealkoholické nápoje, bezlepkové a dia produkty ako aj drogistický tovar.
Lahôdkarský sortiment je tvorený váženými majonézovými a nemajonézovými šalátmi, bagetami, obloženými chlebíčkami a špecialitami studenej kuchyne.
V zmysle poskytovania kvalitných služieb “zdravého životného štýlu” si u nás zákazník nájde ponuku čerstvých ovocných štiav a smoothies, ale aj kvalitnej talianskej kávy Portiolli.
Pre spríjemnenie chvíľ strávených na ústave si môžete dopriať dobrý zákusok či pravú domácu štrúdľu.
Z varenej kuchyne budú v dennej ponuke 4 druhy obedového menu, vegetariánske menu, FIT menu, Gurmánske menu a bezlepkové menu.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte akékoľvek otázky, kontakujte prosím pani Karolínu Vrbovskú, píšte jej na e-mail karolina.vrbovska@delikanti.sk , alebo volajte na telefónne číslo: 0911 696 449.

Kto pre mňa varí?
Šéfkuchárom v bufete a jedálni NUSCH je pán Ján Dráb.

 • Otváracia doba: PO - PI 6:45 - 16:30 | SO - NE 12:00 - 16:30
 • Pozrite si aktuálny JEDÁLNY LÍSTOK

Menza ACADEMICA

Kde sa nachádza?
Menza Academica sa nachádza v novej budove Chemicko-technologickej a potravinárskej fakulty STU na Radlinského ul. č.9 v Bratislave na prízemí. Dizajnovo zariadená kantína svojím funkčným interiérom spĺňa predstavy o modernej študentskej menze, pričom plní aj úlohu stretávania sa študentov „nad skriptami“ pri dobrej káve. K dispozícii je aj salónik s kapacitou 40 miest.

Čo tu môžem nájsť?
Menza Academica ponúka denne štyry druhy základného obedového menu (mäsité/bezmäsité), fit menu, gurmán menu a pizzu. Nakoľko ide predovšetkým o miesto stravovania študentov, stálu ponuku neodmysliteľne tvorí aj vyprážaný syr!

Dostanem zľavu?
Ak ste študent STU, tak si môžete pri nákupe jedla uplatniť „štátny príspevok“ 2 x 1,30 Euro denne formou kreditného systému, funkčného pre stravovacie jednotky na celej STU. Tento príspevok je možné použiť aj pri nákupe raňajkového menu.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte ako návštevník menzy Academica akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať pani Karolínu Vrbovskú na adrese karolina.vrbovska@delikanti.sk alebo na telefónnom čísle: 0908 745 996.

Kto pre mňa varí?
Šefkuchárka Janka Heráková je tá správna osoba, ktorej sme dali dôveru aby nám viedla tím kuchárov v Menze Academica.

 • Otváracia doba: PO - PI 6:45 - 16:30 | SO - NE zatvorené
 • Pozrite si aktuálny JEDÁLNY LÍSTOK

Menza CHEMICA

Kde sa nachádza?
Menza CHEMICA je súčasťou prevádzky Delikanti na FCHPT STU. Moderne riešené priestory jedálne, ktorá prešla úplnou rekonštrukciou ponúkajú takmer 200 miest na sedenie. Vďaka citlivému architektonickému riešeniu sú tieto priestory vhodné aj pre organizovanie rôznych spoločenských podujatí. ŽIvá zeleň či ozvučenie priestorov sú samozrejmosťou. Jedáleň sa nachádza na 1. poschodí v hlavnej budove fakulty a slúži predovšetkým stravovaniu zamestnancov a študentov celej STU.

Čo tu môžem nájsť?
Menza CHEMICA ponúka denne 4 druhy základného obedového menu, FIT menu, Gurmán menu, delenú stravu a stálu ponuku minútiek.

Dostanem zľavu?
Ak ste študent STU, v Menze CHEMICA si môžete uplatniť štátny príspevok 1,30 Euro na obedové menu použitím stravovacieho systému KREDIT.

Koho môžem kontaktovať?
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom stravovania v Menze Chemica alebo v prípade využitia priestorov pre spločenské podujatie či catering, neváhajte kontaktovať vedúcu prevádzky pani Karolínu Vrbovskú na adrese: karolina.vrbovska@delikanti.sk alebo na telefónnom čísle: 0908 745 996.

Kto pre mňa varí?
Rovnako ako pre Menzu Academica aj v pre Menzu Chemica vedie kuchyňu šéfkuchárka Janka Heráková.

 • Otváracia doba: PO - PI 11:00 - 14:00 | SO - NE zatvorené
 • Pozrite si aktuálny JEDÁLNY LÍSTOK