Prevádzky


Jedáleň FEI STU

Kde sa nachádza?
Moderná jedáleň s funkcionalistickým interiérom sa nachádza v budove fakulty elektrotechniky v pavilóne “E”. Je predovšetkým určená pre zamestnancov a študentov fakulty, avšak je prístupná aj verejnosti. Pre príjemné posedenie na čerstvom vzduchu bude už onedlho k dispozícii aj rozľahlá terasa nachádzajúca sa v átriu pavilóna.

Čo tu môžem nájsť?
Jedáleň ponúka denne štyri druhy základného obedového menu, ďalej gurmánske menu (kulinárske sezónne špeciality), pizzu a takisto niekoľko jedál stálej ponuky. Okrem varených jedál si sem môžete prísť posedieť pri cheesecaku a šálke vynikajúceho espressa.

Dostanem zľavu?
Študenti STU si môžu prostredníctvom ISIC karty pri nákupe kompletného obedového menu uplatniť čerpanie štátneho príspevku 1,40 Euro/menu.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte akékoľvek otázky, kontakujte prosím Kristínu Mikulovú, píšte na e-mail sekretariat@delikanti.sk, alebo volajte na telefónne číslo: 0907 757 860

Kto pre mňa varí?
Tak, ako aj v ostatných prevádzkach Delikanti, aj v jedálni FEI pripravuje všetky jedlá skúsený gastronóm, šéfkuchárka Kristína Mikulová

  • Otváracia doba: od 11:00 do 14:00h
  • Chceš vedieť o aktuálnych zľavách a akciách v jedálni FEI STU? LAJKNI našu Facebook-Fanpage!

 

Denné menu na týždeň 22.07.2024 - 28.07.2024

 

 

 

Kontakt


Neváhajte nás kontaktovať