Prevádzky


Jedáleň PriF UK

Kde sa nachádza?
Mimoriadne obľúbená jedáleň s bufetom sa nachádza hneď pri vstupe do Prírodovedeckej fakulty na prízemí v pavilóne CH1. Útulné prostredie láka predovšetkým zamestnancov a študentov PrifUK, no prístupné je samozrejme aj širokej verejnosti. Výnimočná kuchyňa, ktorá je charakteristická práve domácou stravou, si získala svojich stravníkov aj z blízkeho okolia.

Čo tu môžem nájsť?
V ponuke sa denne pripravuje raňajkové menu, 4 druhy obedového menu, ale aj menu gourman pre labužníkov. V stálej ponuke nesmie chýbať tradičný študentský vyprážaný syr. V bufetovej časti, ktorá uzatvára výdajný pult, sú v ponuke produkty studenej kuchyne od spoločnosti Chlebíček na zavolanie (bagety, kornšpitze, pletenky), majonézové a nemajonézové šaláty, cukrovinky, pekárenské výrobky a zákusky. Samozrejme nechýba ani originál čapovaná kofola. Počas leta je k dispozícii terasa, kde si môžete po náročnom “študijnom” dni vychutnať výnimočnu taliansku kávu Portioli.

Dostanem zľavu?
Študenti Univerzity Komenského si môžu prostredníctvom ISIC karty pri nákupe kompletného raňajkového a obedového menu uplatniť čerpanie štátneho príspevku 1,40 Euro/menu.

Koho môžem kontaktovať?
Kontaktná osoba pre túto prevádzku je Kristína Mikulová, píšte na e-mail: sekretariat@delikanti.sk, alebo volajte na telefónne číslo: 0907 757 860.

Kto pre mňa varí?
Tak, ako aj v ostatných prevádzkach Delikanti, aj v jedálni PriF UK pripravuje všetky jedlá skúsený gastronóm, šéfkuchárka Kristína Mikulová.

  • Otváracia doba: od 7:30 do 16:00h
  • Chceš vedieť o aktuálnych zľavách a akciách v jedálni PriF UK? LAJKNI našu Facebook-Fanpage!

 

Denné menu na týždeň 17.06.2024 - 23.06.2024

 

 

 

Kontakt


Neváhajte nás kontaktovať