Prevádzky


Jedáleň NOÚ

Kde sa nachádza?
Moderná jedáleň spustená do prevádzky vo februári 2015 sa nachádza v budove Národného onkologického ústavu v Bratislave.
Prevedenie interiéru je odzrkadlením nových trendov v stravovaní v závodných jedálňach s nádychom nostalgie k pôvodnému dizajnu. Luxusné prostredie s dominanciou dreva a zelene je vybavené technológiami pre pohodlné využívanie priestoru.
Stravovacie zariadenie slúži predovšetkým zamestnancom a návštevníkom ústavu počas obedov. V letných mesiacoch je k dispozícii aj terasa.

Čo tu môžem nájsť?
Jedáleň ponúka denne štyri druhy základného obedového menu, gurmánske menu a menu stálej dennej ponuky. Okrem varených jedál sú v ponuke káva a kávové produkty Portioli, nealkoholické nápoje a dezerty.

Ako si jedlo objednať?
Pre zamestnancov NOÚ je 24h denne k dispozícii elektronický objednávkový systém s aktuálnym jedálnym lístkom. Zakúpiť si obed bez objednávky je možné priamo pri pokladni výdajného pultu.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom stravovania v našej jedální, postrehy, nápady či priania, neváhajte kontaktovať Karolínu Vrbovskú, našu prevádzkovú manažérku. karolina.vrbovska@delikanti.sk, na t.č.:0908 745 996
alebo na mailovej adrese sektretariat@delikanti.sk

Kto pre mňa varí?
Za kvalitu jedál a stravovacích služieb zodpovedá kuchár Milan Rozinaj.

 

Denné menu na týždeň 20.05.2024 - 26.05.2024

 

 

 

Kontakt


Neváhajte nás kontaktovať