Prevádzky


Jedáleň MZ SR

Kde sa nachádza?
Krásna a moderná jedáleň sa nachádza v budove Ministerstva zdravotníctva SR na Limbovej ul.č.2 v Bratislave. Priestor ponúka menšiu, kaviarensko - bufetovú časť a veľkú jedálenskú časť. Dizajnovo je navrhnutá pre plynulý chod samoobslužnej jedálne s možnosťou využitia bufetových služieb. To všetko vo veľmi príjemnom prostredí s možnosťou využiť v letných mesiacoch aj veľkú terasu.
Verejnosť má samostatný vchod z Limbovej ulice.

Čo tu môžem nájsť?
Jedáleň ponúka denne štyri druhy základného obedového menu, ďalej gurmánske menu (kulinárske sezónne špeciality), FIT menu. Okrem varených jedál si sem môžete prísť posedieť pri cheesecaku a šálke vynikajúceho espressa alebo využiť naše bufetové služby v čase raňajok či olovrantov. Za spomenutie určite stojí aj naša ponuka fresh džúsov a smoothies.

Viem si priestor objednať na rôzne akcie?
Vďaka vynikajúcemu prevedeniu interiéru a výbornej polohe nášho stravovacieho zariadenia, je možné si priestory rezervovať na rôzne akcie spoločenského charakteru, kde samozrejme poskytujeme kompletné cateringové služby.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte akékoľvek otázky, kontakujte prosím pani Karolínu Vrbovskú, píšte jej na e-mail karolina.vrbovska@delikanti.sk, alebo volajte na telefónne číslo: 0908 745 996.

Kto pre mňa varí?
Tak, ako aj v ostatných prevádzkach Delikanti, aj v jedálni na MZSR pripravuje všetky jedlá skúsený gastronóm, šéfkuchárka Erika Antonová.

  • Otváracia doba: od 7:45 do 15:30h
  • Výdaj obedov: od 11:00 do 14:00h
  • Chceš vedieť o aktuálnych zľavách a akciách v jedálni na MZSR? LAJKNI našu Facebook-Fanpage!

 

Denné menu na týždeň 25.09.2023 - 01.10.2023

 

 

 

Kontakt


Neváhajte nás kontaktovať