Prevádzky


Jedáleň NUSCH

Kde sa nachádza?
Bufet a jedáleň Delikanti na Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb sa nachádza v budove ústavu na prízemí. Krásne prostredie modernej jedálne doplnené efektívnym výdajom stravy slúži rovnako pacientom ako aj personálu ústavu. Design prevádzky bol navrhnutý tak, aby bol v príkrom kontraste s nemocničným prostredím, avšak akceptoval funkčnosť a potreby prevádzky špičkovej slovenskej kliniky.

Čo tu môžem nájsť?
V bufetovej časti dostanene kúpiť kompletný potravinársky sortiment, nealkoholické nápoje, bezlepkové a dia produkty ako aj drogistický tovar.
Lahôdkarský sortiment je tvorený váženými majonézovými a nemajonézovými šalátmi, bagetami, obloženými chlebíčkami a špecialitami studenej kuchyne.
V zmysle poskytovania kvalitných služieb “zdravého životného štýlu” si u nás zákazník nájde ponuku čerstvých ovocných štiav a smoothies, ale aj kvalitnej talianskej kávy Portiolli.
Pre spríjemnenie chvíľ strávených na ústave si môžete dopriať dobrý zákusok či pravú domácu štrúdľu.
Z varenej kuchyne budú v dennej ponuke 4 druhy obedového menu, vegetariánske menu, FIT menu, Gurmánske menu a bezlepkové menu.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte akékoľvek otázky, kontakujte prosím pani Karolínu Vrbovskú, píšte jej na e-mail karolina.vrbovska@delikanti.sk , alebo volajte na telefónne číslo: 0908 745 996.

  • Otváracia doba: PO - PI 6:45 - 16:30 | SO - NE 12:00 - 16:30

 

Denné menu na týždeň 25.09.2023 - 01.10.2023

 

 

 

Kontakt


Neváhajte nás kontaktovať