Prevádzky


Menza ACADEMICA

Kde sa nachádza?
Menza Academica sa nachádza v novej budove Chemicko-technologickej a potravinárskej fakulty STU na Radlinského ul. č.9 v Bratislave na prízemí. Dizajnovo zariadená kantína svojím funkčným interiérom spĺňa predstavy o modernej študentskej menze, pričom plní aj úlohu stretávania sa študentov „nad skriptami“ pri dobrej káve. K dispozícii je aj salónik s kapacitou 40 miest.

Čo tu môžem nájsť?
Menza Academica ponúka denne štyri druhy základného obedového menu (mäsité/bezmäsité), fit menu, gurmán menu a pizzu. Nakoľko ide predovšetkým o miesto stravovania študentov, stálu ponuku neodmysliteľne tvorí aj vyprážaný syr!

Dostanem zľavu?
Ak ste študent STU, tak si môžete pri nákupe jedla uplatniť „štátny príspevok“ 2 x 1,40 Euro denne formou kreditného systému, funkčného pre stravovacie jednotky na celej STU. Tento príspevok je možné použiť aj pri nákupe raňajkového menu.

Koho môžem kontaktovať?
Ak máte ako návštevník menzy Academica akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať pani Karolínu Vrbovskú na adrese karolina.vrbovska@delikanti.sk alebo na telefónnom čísle: 0908 745 996.

  • Otváracia doba: PO - PI 6:45 - 16:30 | SO - NE zatvorené

 

Denné menu na týždeň 22.07.2024 - 28.07.2024

 

 

 

Kontakt


Neváhajte nás kontaktovať