Prevádzky


Menza CHEMICA

Kde sa nachádza?
Menza CHEMICA je súčasťou prevádzky Delikanti na FCHPT STU. Moderne riešené priestory jedálne, ktorá prešla úplnou rekonštrukciou ponúkajú takmer 200 miest na sedenie. Vďaka citlivému architektonickému riešeniu sú tieto priestory vhodné aj pre organizovanie rôznych spoločenských podujatí. Živá zeleň či ozvučenie priestorov sú samozrejmosťou. Jedáleň sa nachádza na 1. poschodí v hlavnej budove fakulty a slúži predovšetkým stravovaniu zamestnancov a študentov celej STU.

Čo tu môžem nájsť?
Menza CHEMICA ponúka denne 4 druhy základného obedového menu, FIT menu, Gurmán menu, delenú stravu a stálu ponuku minútiek.

Dostanem zľavu?
Ak ste študent STU, v Menze CHEMICA si môžete uplatniť štátny príspevok 1,40 Euro na obedové menu použitím stravovacieho systému KREDIT.

Koho môžem kontaktovať?
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom stravovania v Menze Chemica alebo v prípade využitia priestorov pre spločenské podujatie či catering, neváhajte kontaktovať vedúcu prevádzky pani Karolínu Vrbovskú na adrese: karolina.vrbovska@delikanti.sk alebo na telefónnom čísle: 0908 745 996.

Kto pre mňa varí?
Rovnako ako pre Menzu Academica aj pre Menzu Chemica vedie kuchyňu Karolína Vrbovská.

  • Otváracia doba: PO - PI 11:30 - 13:30 | SO - NE zatvorené

 

Denné menu na týždeň 22.07.2024 - 28.07.2024

 

 

 

Kontakt


Neváhajte nás kontaktovať